Őszi sporteredmények

2016. október 26-27-én Nagykállóban vettek részt tanulóink a Bozsik intézményi labdarugó torna őszi fordulóján.

Az első napon a II. korcsoportos fiúk voltak grassroots fesztivál jellegű rendezvényen, ahol 6 pályán folytak egyszerre a játékok és technikai feladatok.

Október 27-én a III., IV. korcsoportos fiúk és IV. korcsoportos lányok szerepeltek. A III. korcsoportos fiúk 1 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereséggel zárták a napot. A lányok 1 győzelemmel és 2 döntetlennel záródó meccset játszottak.

Versenyző tanulók:

Árva György, Balogh András, Brutóczki István, Brutóczki Tünde, Csorvási Eszter, Emődi Balázs, Emődi Dávid, Emődi Zsolt, Fehértói Ádám, Györki Attila, Györki József, Horváth Dzsesszika, Istenes Fanni, Jóni Martin, Kanalas Csaba, Kerékgyártó Tamás, Király Sándor, Kovács Tamás, Kukucska Levente, Lovácsi Miklós, Nyisztor Krisztián, Patai Ádám, Petrus Máté, Rácz István, Rácz Petra, Simon Szabolcs, Spisák Erik, Spisák Titanilla, Szabó Ádám, Szemán László, Szilágyi Tamás, Szitás Mihály, Szőke Gábor, Tahóczki Ildikó, Taskó Noémi, Tilk Dávid, Varga István, Verdes Virág, Vezendi Zsolt.

2016. november 16-án a IV. korcsoportos fiúk az MDSZ által szervezett futsal kiskörzeti fordulóján szerepeltek Nagykállóban.

Az izgalmas verseny eredményeként a csapat továbbjutott a nagykörzeti döntőbe.

A csapat tagjai: Emődi Zsolt, Kiss Miklós, Baracsi Áron, Baracsi István, Varga István, Spisák Erik.

Felkészítő nevelő: Tóth Attila