Március 15.

Ebben az évben nagy feladat várt a református iskola tanulóira és dolgozóira, hiszen a városi március 15-i műsor szervezéséért volt felelős.

Az előkészületek már decemberben megkezdődtek. Varga Györgyné és Tóth Attila pedagógusok összeállították az ünnepi műsort, és megkezdődtek a próbák. Először csak az iskolában, majd később a színházteremben is. A műsorban iskolánk hetedik és nyolcadik osztályos tanulói, valamint a 3-4. osztályos néptáncos csoport vett részt.

A műsorban szerepelt még Marján Ágnes tanító szakos főiskolai hallgató, aki 48-as énekeket énekelt. Jókai Mór visszaemlékezését Csonka József teológiai hallgató adta elő.

A magas színvonalú, szép műsorért minden kollégámnak köszönetet mondok, hiszen ez a feladat egy igazi csapatmunka volt, amelyben mindenki kivette a részét.

Megköszönöm a gyerekek fegyelmezett munkáját is, valamint a szülők támogató segítségét.

Váradi Sándorné