Húsvét váró hét a Refiben

Az idei tanévben ismét megrendezésre került intézményünkben a húsvétváró hét.

Április 4-től április 6-ig húsvéti vásárral indítottuk a programjainkat. Itt megtalálható volt mindaz, ami egy gyermek számára érdekes lehet: húsvéti jellegű díszek, ételek, italok, sütemények.

Április 7-én rendeztük meg a locsolóversmondó versenyt, ahol szebbnél szebb versekkel kápráztatták el az alsós fiúk a zsűri tagjait.

Április 3-án iskolánk alsós diákjai tojáskereső versenyen vehettek részt, s a legtöbb tojást talált tanuló egy nagy csokinyuszit kapott. Azok sem mentek haza üres kézzel, akik csak néhány tojást találtak, hiszen őket csokitojással jutalmaztuk.

Április 4-én került sor a nyuszi-váltóversenyre.  8 fős csapatok mérték össze tudásukat igazán lelkesen és aktívan versenyezve. Minden versenyző megkapta a kiérdemelt ajándékát.

A húsvétváró hét záró eseménye a képeslaptervező –verseny eredményhirdetése volt. Osztályonként a legszebb alkotást jutalmaztuk egy bögrével és némi finomsággal.

1. osztály: Derzsi Vilmos

2. osztály: Varga Erik

3. osztály: Kukucska Levente

4. osztály: Soltész Mónika Napsugár