Sportesemények iskolánkban

2016. január 20-án megkezdődött az idei Intézményi Bozsik labdarúgó torna Nagykállóban. A II. korcsoportos fiúk kiváló teljesítményt nyújtottak 4 győzelem, 1 döntetlen játszmával zárták az első fordulót.

A csapat névsora: Emődi Balázs, Györki Attila, Kerékgyártó Tamás, Rácz István, Patai Ádám, Kukucska Levente, Szőke Gábor, Kovács Tamás, Tilk Dávid, Szitás Mihály, Kiss Márk.

A IV. korcsoportos lányok január 21-én játszottak. Kis szerencsével jobb eredményt érhettünk volna el, de így sem lehet panasz a játékunkra.

A csapat tagjai: Kiss Erika, Papp Diána, Korsoveczki Dorina, Korsoveczki Ramóna, Farkas Dorina, Tahóczki Ildikó, Mocsár Debóra, Spisák Titanilla, Horváth Dzsesszika, Kebles Klára.

A IV. korcsoportos fiúk január 25-én játszottak. Szoros, küzdelmes mérkőzéseken a sok kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, így 2 vereséggel és 1 győzelemmel tértünk haza. A csapat névsora: Tóth Barna, Tóth Nándor, Kozma Albert, Nagy István, Nyikita Ferenc, Szilágyi Tamás, Király Martin, Király Péter.

A III. korcsoportos fiúkkal január 27-én vettünk részt a versenyen. Itt 2 vereséggel és győzelemmel fejeztük be a tornát. A csapat névsora: Baracsi Áron, Baracsi István, Károlyi István Péter, Varga Gergő, Mocsár Achilles, Györki József, Szabó Ádám.

Sportesemények iskolánkban képekben