„Rázd fel magad”

Intézményünk is képviseltette magát az V. Városi Sportnapon, ahol 10 alsó tagozatos és 10 felső tagozatos tanuló mérkőzött meg Újfehértó többi általános iskolás csapatával.

Délelőtt sorversenyen, a délután folyamán pedig futball-versenyen méretették meg magukat diákjaink.

Jó hangulatban és sportszerűen zajlott le a verseny. Köszönetet mondunk a szervezőknek, hogy részt vehetett intézményünk ezen az alkalmon és köszönjük az ajándékot is, melyet a gyerekek és az iskola kapott.

Résztvevő tanulók:

8. Horváth Dzsesszika
  9. Bulátkó Cintia
  10. Szabó Ádám

Az 5-6. osztályos focicsapat a IV. helyezést érte el. Csapattagok: Kiss Márk, Iváncsik István, Szabó Ádám, Mocsár Achilles, Baracsi Áron, Baracsi István, Varga Gergő, Károlyi Péter.

A 7-8. osztályos lány focicsapat pedig az I. helyezett lett. Csapattagok: Papp Diána, Korsoveczki Dorina, Korsoveczki Ramóna, Kiss Erika, Tahóczki Ildikó, Mocsár Debóra, Kebles Klára, Rácz Petra, Verdes Virág.

Kísérő nevelők: Takács Valéria, Tóth Attila

„Rázd fel magad” képekben