Német nyelvi hangos olvasási verseny

Intézményünk négy tanulója vett részt 2016. május 13-án az Erkel Ferenc Tagintézmény szervezésében a német nyelvi hangos olvasási versenyen.

Az 5-6. évfolyamot Nyikita Nikolett és Titkó Edina, a 7-8. évfolyamot pedig Kálmánchey Réka és Verdes Virág képviselte.

A szívélyes vendégfogadás után minden versenyzőnek 10 perc állt a rendelkezésére, hogy a korosztályának megfelelő szöveggel ismerkedjen. Majd egyesével következtek a versenyzők, hogy a német nyelvű szöveget hangosan, kifejezően felolvassák.

A zsűri tagjai Tudlik Tiborné a nagykállói Korányi Frigyes Gimnázium tanára, valamint Hargitai Ágnes a Jurányi TIT Vizsgacentrum nyelvvizsga szervezője voltak.

Intézményünkből Nyikita Nikolett III. helyet szerezte meg, a többi versenyző emléklapot kapott. Minden versenyző ajándékban részesült.

Gratulálunk iskolánk valamennyi résztvevőjének. köszönjük, hogy képviselték intézményünket.

Köszönjük az Erkel Ferenc Tagintézménynek a meghívást.