Mazsi Matekverseny

2016. május 13-án iskolánk néhány tanulója is részt vett a hajdúböszörményi Baltazár Dezső Református Általános Iskola által meghirdetett Mazsi Matekversenyen, ami immár 9. alkalommal került megrendezésre.

Négy 2. osztályos tanuló indult a versenyen, akik párban dolgoztak. Ebben a tanévben Tilk Dávid, Kovács Tamás, Brutóczki István, Papp Réka méretette meg tudását más iskolák tanulóival. 11 városból, 25 csapat indult.

Érkezésünkkor egy kis szeretett vendéggel fogadtak minket, majd a verseny megkezdése előtt részt vehettünk egy rövid áhítaton. Itt Tiszteletes Asszony sok siker, eredményekben gazdag, kellemes napot kívánt mindenkinek.

A feladatlap kitöltésére 60 perc állt rendelkezésre. Minden feladat nagyon jó logikai képességet igényelt. Tanulóink igyekeztek képességük, tudásuk legjavát átadva megoldani a feladatokat. Helyezést ugyan nem értünk el, de élményekkel gazdagon tértek haza.

Felkészítő tanár: Szabóné Zombori Adél

Mazsi Matekverseny képekben