Kája Mihály közlekedési verseny

2016. április.21-én az Erkel Ferenc Általános Iskola Tagintézményében megrendezésre került az immár hagyománnyá vált városi Kája Mihály Közlekedési verseny, ahol iskolánk tanulói is részt vettek.

Két csapat is részt vett a megmérettetésen az 5-6. osztályosok és a 7-8. osztályosok korcsoportjában. A csapatok először egy elméleti KRESZ-TESZTET töltöttek ki közösen. Utána következett az ügyességi verseny. Itt már nem csak az elméleti tudás számított hanem, hogy bizonyos akadály helyzetekben, hogyan tudnak kerékpárjukkal ügyesen, szabályokat betartva kerékpározni.

Nagy küzdelemmel és jó hangulattal mentek végig a pályán a gyerekek. Az elméleti és gyakorlati pontok összeadása után az 5.-6. osztályos tanulóink csapata a IV. helyezést, a 7-8. osztályosok csapata III. a helyezést szerezte meg.

Versenyző tanulóink:

5. osztály: Titkó Edina, Fehértói Dorina, Kiss Viktória

6. osztály: Tilk Alexandra, Bodnár Dorina, Repák Máté

7. osztály: Kiss Mikós, Urbanek Balázs, Bodnár Miklós

8. a osztály: Szabó Gergő, Papp Diána

8. b osztály: Pogácsás Petra

Nagyon jól éreztük magunkat ezen a napon. Reméljük jövőre is részt vehetünk a rendezvényen.

Felkészítő és kísérő nevelők: Váradiné Varga Ildikó, Tóth Attila