Idegen nyelvi verseny iskolánkban

Iskolánkban már hagyománynak számít, hogy tavasszal német és angol nyelvből szövegértési versenyt szervezünk. Az idén április 12-én került sor a megmérettetésre 32 németes és 11 angolos tanuló részvételével.

Az eredményhirdetésre a verseny utáni héten került sor. A következő eredmények születtek.

Angol nyelv egyéni verseny 5-6. évfolyam:

1. helyezett: Bulátkó Cintia
  2. helyezett: Kálmánczhey Kitti

Angol nyelv egyéni verseny 7. évfolyam:

1. helyezett: Sztányi György
  2. helyezett: Petrus Zsanett

Az angol nyelvi szövegértő versenyen részt vett még: Varga Gergő, Fehértói Dorina, Lakatos Fanni, Kis Viktória, Nyisztor Antal, Varga István, Patai Csaba.

A versenyt szervezte és lebonyolította: Kardos Ildikó tanár

Német nyelv - páros verseny 5-6. évfolyam:

1. helyezett: Bodnár Boglárka, Bodnár Szilvia Adrienn
  2. helyezett: Baracsi Áron, Repák Máté

Német nyelv - páros verseny 7-8. évfolyam:

1. helyezett: Pazonyi Panna, Máté József Tibor
  2. helyezett: Ládi Beatrix, Farkas Dorina
  3. helyezett: Kozma Albert, Tóth Barna

A német nyelvi szövegértő versenyen részt vett még: Urbanek Balázs, Kálmánchey Réka, Erdei Vivien, Verdes Virág, Rácz Petra, Zoltai Diána, Papp Diána, Nyikita Nikolett, Titkó Edina, Karikó István, Zsiros Angéla, Zsiros Barbara, Komjáthy Zoltán, Bodnár Dorina, Tóth Nándor, Szabó Zsolt, Kiss Erika, Baracsi István, Szücs Mihály, Szemán László, Szilágyi Tamás, Pogácsás Petra

A versenyt szervezte és lebonyolította: Kun-Szabó Edit tanár

Köszönöm a szervező nevelőknek a munkáját és a gyerekeknek az eredményes szereplést.

Idegen nyelvi verseny iskolánkban, képekben