Februári sportesemények

2016. februárjában folytatódott a Bozsik intézményi focikupa, a 2. téli torna mérkőzései az alábbi időpontokban zajlottak Nagykállóban.

2016. február 17-én a 3-4. osztályosok (II. korcsoport) megmérettetése 4 győzelemmel és 1 vereséggel végződött.

Csapattagok: Szitás Mihály, Tilk Dávid, Kukucska Levente, Szőke Gábor, Petrus Máté, Kovács Tamás, Rácz István, Kerékgyártó Tamás, Emődi Dávid, Jóni Martin, Patai Ádám, Emődi Balázs, Györki Attila, Nyisztor Krisztián, Kiss Márk.

Gólt szerző játékosok: Rácz István (4 gól), Györki Attila (2 gól), Tilk Dávid (1 gól), Kovács Tamás (1 gól), Kiss Márk (9 gól)

2016. február 22-én az 5-6. évfolyamos (III. korcsoport) csapatok versenyére került sor. Játékosaink 2 döntetlen és 1 vereséges játszmával zárták a napot.

Csapattagok: Baracsi Áron, Baracsi István, Károlyi Péter, Varga Gergő, Iváncsik István, Mocsár Achilles, Szabó Ádám, Györki József.

Gólt szerző játékosok: Varga Gergő (1 gól), Baracsi István (1 gól)

2016. február 25-én az 5-8. évfolyamos (IV. korcsoport) lányok is megmutathatták futball tudásukat. 1 győzelemmel végződő és 2 döntetlen meccs után a II. helyezést érték el.

Csapattagok: Papp Diána, Korsoveczki Dorina, Korsoveczki Ramóna, Farkas Dorina, Kiss Erika, Kebles Klára, Rácz Petra, Tahóczki Ildikó, Verdes Virág, Mocsár Debóra, Horváth Dzsesszika.

Gólt szerző játékosok: Korsoveczki Dorina (1 gól), Kebles Klára (1 gól)

2016. február 26-án a 7-8. évfolyamos (IV. korcsoport) fiúk mérkőzéseire került sor, 3 győzelemmel zárták a napot.

Csapattagok: Tóth Barna, Tóth Nándor, Szabó Gergő, Király Péter, Nyikita Ferenc, Nagy István, Szilágyi Tamás, Varga István, Emődi Zsolt.

Gólt szerző játékosok: Nyikita Ferenc (5 gól), Varga István (3 gól), Tóth Barna (1 gól)

2016. február 24-én farsangi focikupán vettek részt tanulóink az Erkel Ferenc Tagintézmény szervezésében, ahol a mérkőzések után a IV. helyezést érték el.

A csapat tagjai: Balogh Ferenc, Nyikita Ferenc, Nagy István, Tóth Barna, Tóth Nándor, Kis János, Varga István, Szabó Gergő, Szilágyi Tamás, Kiss Miklós.

Gólt szerző játékosok: Nyikita Ferenc (1 gól), Kis János (1 gól)

A legjobb játékos címet Nyikita Ferenc kapta.

Felkészítő nevelő: Tóth Attila