Farsangi mulatság

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda tanulói idén is vidám farsangi mulatságon vettek részt, melyet 2016. január 29-én tartottunk.

Mindkét tagozaton voltak csoportos és egyéni jelmezesek is. A színpompás felvonulás után következett a táncos mulatság és a tombolasorsolás, ahol a gyerekek értékes ajándékokat nyerhettek.

Néhány vállalkozó kedvű pedagógus is jelmezbe bújt, fokozva a jókedvet. Ötletes koreográfiákat, lelkiismeretesen betanult csoporttáncokat láthattunk remek zenék kíséretében.

Hagyományosan a magyar teremben büfé üzemelt, ahol a szülők által készített és felajánlott finomságokat, fánkot, süteményeket, pizzát, sült krumplit, üdítőt fogyaszthattak a tanulók és a szép számban megjelent szülők.

Megtartottuk hagyományos tombolasorsolásunkat, amit fergeteges hangulatú mulatozás követett.

Rendezvényünk zavartalanságát a helyi polgárőrség jelenléte is segítette.

Köszönjük valamennyi felkészítő pedagógus, közreműködő szülő, résztvevő munkáját.

Farsangi mulatság képekben