Veresegyházi vendégek

Intézményünk az előző tanévben vette fel a kapcsolatot a Veresegyházi Református Általános Iskolával. Tavaly iskolánk pedagógusai látogattak el a Pest megyei városba, az idén pedig mi láttuk őket vendégül.

Április 20-án 17 fős képviselettel érkeztek hozzánk tanítók, tanárok és a fenntartó-lelkész.

Fukk Lóránt lelkipásztor iskolájuk Pedagógiai programjának küldetésnyilatkozatával köszönte meg meghívásunkat: „Ti magatok is, mint élő kövek épüljetek fel lelki házzá...” 1Pt 2,5a

A tantestület különböző órákon vehetett részt, mint pl.:

A tanítási órák utáni közös beszélgetésből azt szűrtük le, hogy tanulóinkat udvariasnak, jól neveltnek az órán jól és ügyesen dolgozó gyerekeknek ismerték meg vendégeink.

Bízunk benne, hogy az iskolák közötti kapcsolat tovább épül majd a későbbiekben. Hálát adunk a jó Istennek, hogy nem csak a közeli református iskolákkal sikerül élő kapcsolatot kialakítani, hanem egyre távolabbiakkal is.