Suligála

2015. június 09.

Már harmadik éve, hogy iskolánk tanév végén megrendezi Suligáláját, ami egy színes kavalkád a gyerekek szereplésével.

Nem titkolt szándékunk, hogy ezekkel a vidám percekkel köszönjük meg a szülőknek azt a sok-sok segítséget, amit nyújtottak nekünk a tanév során: a programjainkban vállalt felelősségteljes feladatokat, a szervezésekben, lebonyolításokban nyújtott segítséget, a fellépő ruhákat, a süteményeket, az együttműködést.

Az idei évben is a táncé volt a főszerep, de helyet kapott a versmondás, a színdarab, a mazsorett és a zongorajáték is. A majdnem két óra hosszúságú műsort, amelyet magas színvonalú produkciók alkottak, szűnni nem akaró taps kísérte.

A Suligála végén elbúcsúztak nyolcadikosaink tanáraiktól, iskolájuktól.

Itt szeretném megköszönni Polgármester Úrnak, hogy a színháztermet erre a napra ingyen a rendelkezésünkre bocsátotta.

Megköszönöm pedagógustársaimnak is felkészítő munkájukat. Az ő feladatuk ezzel még nem ért véget, hiszen vár rájuk a bizonyítványírás, és a nyári szünetben öt továbbképzés. De néhány produkcióval fellépnek gyermekeink a Védőnők napján, vagy a református családi napon is.

Kívánok minden kollégámnak, szülőnek és tanulónak szeretett teljes, nyugodt, vidám nyarat, jó pihenést és hasznos időtöltést.