Sportesemények

Tavasszal beindult a nagyüzem a diákolimpiai és Bozsik Intézményi versenyeken.

Március 17-én kiskörzeti mezei futóversenyen vettünk részt Nagykálló- Harangodon, ahol II. korcsoportban Horváth Dzsesszika 2. hely, Spisák Titanilla 3. helyet érte el.

III korcsoportban, csapatban 2. helyezést értünk el. (Baracsi Ádám, Baracsi István, Bodnár Miklós, Bakró Tamás, Jónis Alex.

IV. korcsoportos fiúk csapatban 3. helyet szerezték meg. (Dankó Róbert, Nyikita Ferenc, Nagy Zsolt, Károlyi Zsolt, Kis János).

A megyei mezi futóversenyen, Nyíregyházán II. korcsoportban Horváth Dzsesszika 3. helyen futott be, így ő jogot szerzett, hogy iskolánkat az országos mezei futóversenyen képviselje.

A III. korcsoportos fiúk 1 ponttal lemaradva a dobogóról 4. helyet szerezték meg. (Baracsi Áron, Baracsi István, Szilágyi Péter, Bodnár Miklós, Jónis Alex).

2015. április 14-én, Gödöllőn az országos mezei futóversenyen vett részt Horváth Dzsesszika, ahol nagyon szép eredményt elérve 221 iskolából a 87. helyet szerezte meg. Gratulálunk neki a szép eredményért.

Március 30-án diákolimpia labdarúgó nagykörzeti tornán szerepeltek az I. korcsoportos fiúk Leveleken. Fordulatos mérkőzésekkel a 3. helyet szerezték meg az ifjú kis focista palánták. (Kerékgyártó Tamás, Rácz István, Simon Szabolcs, Szőke Gábor, Kovács Tamás, Király Sándor, Kukucska Levente, Györki Attila, Bakró Arnold, Emődi Dávid).

Április 9-én a II. korcsoportos fiúkkal folytatódott a diákolimpiai foci Nagykállóban. Egy kis szerencsével előrébb végezhettünk volna, így csak a III. helyet csíptük meg. (Kerékgyártó Tamás, Rácz István, Kiss Márk, Mocsár Ádám, Iváncsik István, Emődi Balázs, Király Sándor, Györki Attila, Károlyi Péter.

A III. korcsoportos fiúk április 13-án szintén Nagykállóban szerepeltek a diákolimpia selejtezőjén, ahol 4. helyet szerezték meg. (Emődi Zsolt, Pataki Csaba, Bodnár Miklós, Szilágyi Tamás, Varga István, Varga Gergő, Bakró Tamás, Baracsi Áron, Baracsi István, Szilágyi Péter, Urbanek Balázs.

A IV. korcsoportos fiúk Baktalórántházán vettek részt a nagykörzeti döntőn április 15-én, ahol szép játékkal 3. helyen végeztek. (Balogh Ferenc, Nyikita Ferenc, Károlyi Zsolt, Király Martin, Tóth Barna, Kis János, Potyók Sándor, Nagy Dániel, Dankó Róbert).

Lány csapatunk is indult a fociversenyen. Itt a 4. helyezést értük el. (Korsoveczki Dorina, Korsoveczki Ramóna, Papp Diána, Tószegi Dóra, Kiss Erika, Kebles Klára, Radics Edit, Györki Erika).

Iskolánkban 2. alkalommal került megrendezésre a Tavaszi Kupa, melyen városunk mindegyeik általános iskolájának II. korcsoportos csapata részt vett nagy örömünkre. Sok szép meccset, nagy küzdelmet és ügyes játékosokat láttunk. A kupán 2. helyezést ért el a csapatunk. (Iváncsik István, Kiss Márk, Mocsár Achilles, Györki Attila, Emődi Balázs, Kerékgyártó Tamás, Rácz István, Nyisztor Antal. A gólkirályi címet Kiss Márk, csapatunk játékosa szerezte meg.

Záró fordulójához érkezett a BOZSIK Intézményi torna, amelyet Nagykállóban rendeztek meg. Az időjárás a kegyeibe fogadott minket, mert nagyon szép, napsütéses időben játszhattuk le a mérkőzéseket.

A II. korcsoportos fiúk május 18-án játszottak, ahol sok győzelmet aratta.

A III., IV. korcsoportos fiúk és a IV. korcsoportos lányok május 21-án szerepeltek, ahol összesen csak 2 vereséget szenvedett el a 3 csapat.

A gyerekek nagyon örültek az ajándékoknak, amit minden játékos kapott, valamint csapatonként 1 legjobb játékost gravírozott üveg emlékérmével jutalmaztak.

Legjobb játékosok:

II. korcsoportban – Rácz István

III. korcsoportban – Szilágyi Tamás

IV. korcsoportban – Dankó Róbert, Korsoveczki Dorina

Versenyen részt vevők:

II. korcsoport: Rácz István, Kerékgyártó Tamás, Emődi Balázs, Györki Attila, Kiss Márk, Mocsár Achilles, Szabó Ádám, Nyisztor Krisztián, Iváncsik István, Király Sándor, Fehértói Ádám.

III. korcsoport: Baracsi Áron, Baracsi István, Szilágyi Péter, Varga Gergő, Bodnár Miklós, Nyisztor Antal, Kiss Miklós, Patai Csaba, Urbanek Balázs, Györki József, Szilágyi Tamás, Varga István.

IV. korcsoport, fiúk: Király Martin, Király Péter, Károlyi Zsolt, Nagy István, Nyikita Ferenc, Nagy Dániel, Dankó Róbert.

IV: korcsoport, lány: Papp Diána, Tószegi Dóra, Korsoveczki Dorina, Korsoveczki Ramóna, Kiss Erikla, Bodnár Dorina, Csorvási Andrea, Radics Edit, Mocsár Debóra, Tahóczki Ildikó, Györki Erika.

Május 20-án az Erkel Ferenc Tagintézményben a Kája Mihály közlekedési versenyen szerepeltek az 5-6. és 7-8. osztályos diákjaink.

Az elméleti és gyakorlati feladatokat ügyesen és jó hangulatban csinálták végig a gyerekek.

Résztvevő tanulók: Kálmánczhey Kitti, Brutóczki Tünde, Jónis Alexandra, Horváth Csaba, Szilágyi Péter, Petrus Zsanett, Verdes Virág, Salánki Regina, Jánosi Katalin, Sándor Alexandra, Balogh Ferenc, Pogácsás Petra, Zoltai Diána, Nyikita László, Papp Diána, Máté József, Király Péter, Györki Erika, Erdei Alexandra, Tahóczki János.

Felkészítő tanár: Tóth Attila

Gratulálunk az összes játékosnak az egész évi teljesítményéért és a becsületes játékért.

Sportesemények képekben