Körzeti kémia verseny

A hagyományokat követve idén is megrendezésre került iskolánkban a körzeti kémia verseny. Igaz, hogy a kémiát kis óraszámban tanítjuk a gyerekeknek, mégis minden évben akadnak olyan vállalkozó tanulók, akik szívesen mérik össze tudásukat más iskolából érkezőkkel. A hetedik évfolyamon 20 tanuló vett részt a versenyen, a nyolcadik évfolyamon pedig 6. A következő eredmények születtek:

7. évfolyam:

I. helyezett: Lelesz Hanna – Nagykállói Általános Iskola

II. helyezett: Farkas Dorina Újf. Ref. Ált. Iskola

III. helyezett: Barkaszi Barbara Vasvári Pál Tagintézmény

A hetedikesek versenyén részt vett még: Pazonyi Panna, Papp Adrián, Zsiros Angéla, Szabó Fanni, Tóth Amina, Tóth Barna, Hankovszki András, Bakai Ivett, Orsó Imre, Csipkés Nóra, Ládi Beatrix, Lévai Patrícia, Káplár Veronika, Tóth Nándor, Málik Szilvia, Pogácsás Petra, Pataki Elizabet, Papp Diána, Zsiros Barbara, Csorvási Andrea.

8. évfolyam:

I. helyezett: Torma Alexandra Vasvári Pál Tagintézmény

II. helyezett: Pásztor Andrea Ildikó Vasvári Pál Tagintézmény

III. helyezett: Kukucska Tibor Vasvári Pál Tagintézmény

A nyolcadikosok versenyén részt vett még: Szilágyi Mihály, Balogh Eszter, Kárpáti Adrienn Viktória

Köszönetet mondunk a felkészítőknek Tóthné Simai Ildikó, Tóthné Guba Ibolya tanároknak, akik évről évre szívükön viselik a kémia verseny és a versenyzők sorsát.

A versenyt szervezte és lebonyolította: Tóthné Guba Ibolya

Köszönetet mondok Seres László kollégának is, aki a javítási idő alatt filmvetítéssel kötötte le a gyerekeket.