Jótékonysági bál

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda dolgozói és szülői szervezete jótékonysági bált szervezett 2014. november 22-én.

Bálunkat jelenlétükkel megtisztelték: Nagytiszteletű Dr. Gaál Sándor református esperes, Nagytiszteletű Vass László ibrányi református lelkész – egyházmegyei főjegyző, Nagytiszteletű Angyalosy Zsoltné nyírbogdányi református lelkész, Nagytiszteletű Szabó Konrád Sándor tiszafüredi református lelkész, Nagytiszteletű Szilágyi Sándor tiszaberceli református lelkész, Karancsi Csaba baptista lelkész, Nagy Sándor Újfehértó város Polgármestere, Váradi László egyházközségi gondnok, valamint az Újfehértói Református Egyházközség lelkészei, Nagytiszteletű Baracsi István, Nagytiszteletű Lipták Pál, Bakó László és Bakó Éva lelkész házaspár.

A 231 vendég a rendezvénycsarnokká varázsolt tornateremben mulathatott hajnalig. A talpalávalót a Molnár testvérek húzták.

A bőséges és több fogásos vacsorát P. Dussmann Kft. biztosította.

A vacsora után Pintér Béla keresztyén énekes a gyerekek bevonásával nagy sikerű koncertet adott a jelenlévő vendégeknek.

Rendkívül sok értékes tombolatárgy érkezett felajánlásként, amelyek az éjfélkor kezdődő tombolasorsoláson találtak gazdára.

A Mályváskerti Polgárőr Egyesület és az Újfehértói Rendőrőrs rendőrei is felügyelték a rendezvény biztonságát.

Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, akik támogatásukkal, vagy jelenlétükkel hozzájárultak rendezvényünk színvonalának emeléséhez.

Támogatóink: P.Dussman Kft., Szabolcs Takarékszövetkezet Újfehértói Kirendeltsége, Dr. Gaál Sándor esperes, Vass László lelkész, Szabó Konrád Sándor lelkész, Szilágyi Sándor lelkész, Baracsi István lelkész, Bakó László lelkész, Angyalosy Zsoltné lelkész, Lipták Pál lelkész, Újfehértói Református Egyházközség, Karancsi Csaba baptista lelkész, Juhász Imre római katolikus plébános, Nagy Sándor Polgármester (10 db uszodabérlet), Sónyák András, Váradi László gondnok, Béres Józsefné, Mikle Jánosné, Tóth János képviselő, Ötvös Imre, Repák Mihályné, Patai Istvánné, Papp Györgyné, Váradi Sándor, Nyikita Sándor, Spaar, Marcsi-ker, Komjáthi Csabáné, Best 100, Habdák Szilvia, Szabó Ottília, Varga Mini Market,

Salamon Kft., Mohácsi Anita, Marika Csemege, Paradise Szolárium Stúdió, Pappné Bolega Erzsébet, Szilágyiné Papp Katalin, Szabados Magdolna, Szlávik Zoltánné, Kocsisné Katona Erzsébet, Koláné Kónya Magdolna, Tóth Edina, Pogácsás Renáta, Szemán József és Áncsán Krisztina, Fazekas János, Váradiné Varga Ildikó, Váradiné Pál Lívia, Szabóné Polonkai Anita, Békési László, Támcsu György, Tőkés Mihályné, Center Gsm, Zsindelyes Pálinka Zrt., ifj. Váradi József, Tóth Tibor, Szücs Eszter, Váradiné Kocsis Brigitta, Molnár Eszter, Mosolygó Marianna, Fehértói Anett Petra, Joker Italkereskedés, Janik Roland, Török Csilla, Bige Lajos, Szolnoki és Társa Kft., Jakab József, Zoltainé Szabó Írisz, Dankó Zsolt, Papp Zsolt, Kiss Ernő, Komjáthy Miklós, Patai Angéla, Tóth Jánosné Piroska, Áncsán Sándorné, Pataki Sándor, Bodnár Ferenc, Dr. Polgári András, Balogh Miklós, Máténé Major Erzsébet, Melinda Gyermek – és Felnőttruházat, Sajtiné Repák Tímea, Velkeszi József, Sónyákné Papp Ilona, Baptista Gyülekezet, Molnárné Mészáros Ágnes, Kocsisné Vízi Margit, Istenes család, Banduláné Moni Enikő, Kari Süteményes, az óvodai csoportok, iskolai osztályok, Nagy Zoltánné, Kecskés Sándorné, Megléc Józsefné, Taskó Zsoltné, Giligáné Pataki Valéria, Dupai Ferencné, Forró Józsefné, Urr Bertalan, Fehértói Csaba, Pappné Kiss Andrea, Szemán László, Kis Jánosné, Tóth Klaudia, Maros Zoltánné, ifj. Aranyos Zoltán, Baján Róbert, Bacsó János, Nyikita Mónika, Zsiros Istvánné, Györki Gyula, Veresné Módi Zsuzsa, Nagy Imréné, Oláh Istvánné, Dovics György, Spisák Mónika, Pogácsás Pálné, Györki József, Rácz István, Kiss Miklós, Szemán László, Taskó Zsolt, Mocsár Csaba, Tahóczkiné Szabó Ildikó.

Váradi Sándorné

Jótékonysági bál képekben