Oltalom Kupa

2013. október 11-én –pénteken- iskolánk meghívást kapott az Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görög Katolikus Általános Iskola által szervezett Oltalom Kupára. Miskolcról, Nyíradonyból érkeztek csapatok, illetve a helyi görög katolikus általános iskola és református iskolánk csapatai vettek részt két korosztályban ezen a tornán. Mindkét csapatunk döntetlennel kezdett. Amit sajnos a következő két mérkőzésen szoros és nagy csatában két vereség követett.

Küzdelmes, hajtós mérkőzéseket játszottunk, ahol végig becsületesen küzdöttek csapataink. Nagyon jól éreztük magunkat a tornán, bár a végén kicsit szomorúak voltunk, hogy csak a IV. helyet sikerült elérnünk.

Köszönjük a görög katolikus iskolának a meghívást és az iskolánknak, hogy részt vehettünk a tornán, ahol sok szép élménnyel és tapasztalattal gazdagodtunk.

A csapattagok III. korcsoportban:

Bodnár Miklós, Kiss Miklós, Patai Csaba, Kis János, Kozma Albert, Szemán Ákos, Tóth Barna, Tóth Nándor, Nyikita Ferenc

IV. korcsoportban:

Dankó Róbert, Nagy Dániel, Potyók Sándor, Suga István, Bálint Péter, Csortos Csaba, Farkas Máté, Nagy Imre, Verdes István

Felkészítő nevelő: Tóth Attila

Oltalom kupa képekben