Karácsonyi játszóház

Az Újfehértói Református Egyházközség szervezésében 2013. december 14-én (szombaton) Karácsonyi játszóházon vehettek részt településünk általános iskolás tanulói. A játszóház keretében szebbnél szebb ajándék készítésére volt lehetőség 15 csoportban. A kézműves foglalkozás mellett könyv vásárlására is lehetőség nyílt.

Az esemény kezdetén Nagytiszteletű Baracsi István lelkész szolgált igehirdetéssel János evangéliuma alapján.

„Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen. ”

János 3:16

Az igehirdetés után az óvodások és az óvó nénik rövid műsora következett.

A gyerekeket ajándékkészítés közben üdítővel és nyalánksággal kínáltuk. A Karácsonyi játszóház üzenete 160 gyerekhez jutott el, akik szeretteiknek sok szép ajándékot készítettek. Köszönjük a lehetőséget.

Karácsonyi játszóház képekben