Jótékonysági bál

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda dolgozói és szülői szervezete ismét jótékonysági bált szervezett október 26-án.

Bálunkat jelenlétükkel megtisztelték: Nagytiszteletű Dr. Gaál Sándor református esperes, Nagytiszteletű Sipos Kund Kötöny református esperes, Nagytiszteletű Szabó Konrád tiszafüredi református lelkész, Nagytiszteletű Vass László ibrányi református lelkész, Nagytiszteletű Papp Krisztián nyírtéti református lelkész, Főtisztelendő Juhász Imre római katolikus plébános, valamint az Újfehértói Református Egyházközség lelkészei, Nagytiszteletű Baracsi István, Nagytiszteletű Lipták Pál, Bakó László református lelkész.

A 186 vendég a rendezvénycsarnokká varázsolt tornateremben mulathatott hajnalig. A talpalávalót Nagy István és zenekara húzta.

A bőséges és több fogásos vacsorát P. Dussmann cég biztosította.

Rendkívül sok értékes tombolatárgy érkezett felajánlásként, amelyek az éjfélkor kezdődő tombolasorsoláson találtak gazdára.

A Mályváskerti Polgárőr Egyesület felügyelte a rendezvény biztonságát.

A gyerekek műsorán kívül Moravszki Ákos szórakoztatta a vendégeket énekes produkciójával.

Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, akik támogatásukkal, vagy jelenlétükkel hozzájárultak rendezvényünk színvonalának emeléséhez.

Jótékonysági bál képekben